Komunikaty bieżące

11 i 12 listopada 2018

Uwaga!
informujemy, że 11 i 12 listopada 2018 Herbaciarnia będzie otwarta. Zapraszamy.

&hellip

Oferta pracy

Oferta pracy dla studenta lub studentki. Wymagania to aktualna książeczka sanepidowska, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i ważna legitymacja studencka. CV można wysyłać na stronie Herbaciarni lub przynieść osobiście do Herbaciarni.

&hellip

Karta stałego klienta

Zasady otrzymania karty stałego klienta...

&hellip

Strona na facebook

Zapraszamy wszystkich klientów do śledzenia wszelkiego rodzaju promocji, aktualnych informacji dotyczących Herbaciarni na stronie  facebook.jpg

&hellip

Punkt Partnerski Buszek

Obecnych i przyszłych wielbicieli sziszowego aromatu informujemy, iż Herbaciarnia Pai Mu Tan jest Punktem Partnerskim BUSZEK.

&hellip

Terminal

Z wielką przyjemnością informujemy, że od 15 września 2011r. w herbaciarni można płacić kartą płatniczą.

&hellip

Zmiana godzin otwarcia

Zgodnie z życzeniami klientów, od kwietnia wydłuży się czas pracy herbaciarni: nd-cz 16-23, pt-sb 16-1

&hellip

Praca

Oferta pracy od września dla studenta lub studentki. Wymagania to aktualna książeczka sanepidowska, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i ważna legitymacja studencka.

Studenci zamieszkali w okolicy i zainteresowani pracą na umowę zlecenie, mogą przesłać CV za pomocą poniższego formularza, lub przynieść osobiście do herbaciarni. 

Niewykorzystane aplikacje z nieokreślonym czasem podjęcia pracy są niszczone po upływie 12 miesięcy od momentu otrzymania, pozostałe po upływie okresu określonego w aplikacji. Aplikacje bez zgody na przetwarzanie danych w celu rekrutacji są niszczone natychmiast po otrzymaniu.


imię i nazwisko *
telefon *
aplikacja *
 

Rezerwacje - zasady

Rezerwacje można dokonywać telefonicznie lub osobiście, przy rezerwacji należy podać datę i godziny rezerwacji (od-do), ilość osób i nazwisko osoby rezerwującej. O przydzieleniu pokoju decyduje obsługa Herbaciarni.

Koszt rezerwacji za każdą rozpoczętą godzinę wynosi 10zł. Opłata ta jest do wykorzystania w ramach zamówienia w dniu rezerwacji.

Kwota nie wykorzystana przepada . 

Rezerwacja jest ważna 15 minut od początkowej godziny rezerwacji, jeżeli rezerwujący nie poinformuje o spóźnieniu rezerwacja przepada.

Przykład:

Pan Nowak rezerwuje telefonicznie pokój Bonsai na 2 godz. od 16:00 do 18:00 i jest poinformowany, że koszt takiej rezerwacji to 20 zł do wykorzystania. Rachunek Pana Nowaka wyniósł 28 zł (fajka wodna i herbatka), kwota rezerwacji została przekroczona i tak naprawde za rezerwacje nie płaci się nic. W przypadku gdy rachunek Pana Nowaka wyniósł 18 zł (dwie herbatki), to koszt całkowity zamówienia i rezerwacji wynosi 20 zł.