Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie Elitarnego Klubu Graczy Euro Cash, które odbyło się 30 maja 2014 r.
 

 

 

Wieczór niesamowity pełen emocji, zaskoczenia i nauki. Grając odkrywaliśmy kolejne tajniki edukacji finansowej.

I w tym miejscu chciałam serdecznie podziękować partnerom tego wydarzenia oraz gościom specjalnym, bez których ten wieczór byłby niemożliwy.

Dziękuję Magdalenie Balcerzak i Bartoszowi Wilczkowi - twórcom gry EuroCash, dziękuję Pawłowi Plinta za pomoc w zrozumieniu operacji finansowych :)

Magdalena Balcerzak i Bartosz Wilczek objaśniają zasady gryMagdalena Balcerzak i Bartosz Wilczek objaśniają zasady gry

 Dziękuję również firmie ARUM S.A., której idea Bogactwo Wspólnych Wartości, była motorem napędowym podczas gry.

 Nasz Partner ARUM S.A.Nasz Partner ARUM S.A.

Zanim przystąpiliśmy do rozgrywek Magda i Bartek uświadomili nam, że nie trzeba kraść pieniędzy, żeby mieć ich więcej. Opowiedzieli jak ważna w życiu każdego człowieka jest edukacja finansowa, że to właśnie brak odpowiedniej wiedzy powoduje, że często nie wychodzimy z naszego "błędnego koła" którym jest przeżycie od pierwszego do pierwszego. Niemałym zaskoczeniem był dla nas fakt, iż Magda już w wieku 18 lat stworzyła swój dochód pasywny otrzymując kilka tysięcy złotych miesięcznie, a Bartek mimo, iż nie ukończył studiów wyższych zapraszany jest na wykłady właśnie na uczelniach.
Twórcy EuroCash omówili również zasady gry podkreślając, że "planszówka" odzwierciedla życie każdego z nas, ukazuje nasze nawyki finansowe, obnaża inteligencję finansowę, dzięki czemu, możemy dokonać zmian, możemy zacząć się edukować aby sobie samemu pomóc.

Po wysłuchaniu wskazówek nasi gracze zasiedli do stołów gdzie czekały na nich plansze z grą. No i zaczęło się...


Kalejdoskop emocji, konsternacja, wątpliwości,zaskoczenie, zdumienie, radość...Konsultacje z ekspertami

Paweł Plinta udziela wskazówek

Paweł Plinta udziela wskazówek

 Magda Balcerzak wyjaśnia zasady gry

Magda Balcerzak wyjaśnia zasady gryPanel ekspertów :)

Panel ekspertów :)
Każdy ze zwycięzców otrzymał w nagrodę - zaproszenie dla dwóch osób do Herbaciarni Pai Mu Tan. Gratulujemy uzyskania wolności finansowej.


Każdego, kto jest zainteresowany udziałem w grze EuroCash oraz edukacją finansową prosimy o kontakt (e-mail:monika_zadlo@o2.pl)
Zgodnie z wypowiedziami ekspertów z ARUM S.A.

Oszczędzanie pieniędzy nie jest trudne i nie wymaga zaawansowanej wiedzy ekonomicznej, ale musi być zamierzone. Wierzymy w zasadę „Jeżeli dziś nie wiesz gdzie chcesz iść - nigdy tam nie dojdziesz”. Ustalenie konkretnych i przejrzystych celów finansowych jest tylko początkiem na drodze do wzbogaconego życia. Nie należy zapominać, iż oszczędzanie powinno być efektywne i generować zyski, które znacznie przybliżą nas do wyznaczonych celów życiowych